Dyer me shumic dhe pakic 044945648

Shitet nga: Labinot 13 Jan 09:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Shtime
shesim dyer me te gjitha dimenzjonet dyer per dhoma per kuzhina per sallon
dyer te hyrjes dyer per banjo me qmime 60 - 120E
si dhe dritare me te gjitha dimenzjonet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim