Dyer aksion Dyert

Shitet nga: shpeta 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Prodhojm dyer dhe dritare nga druri me qmime dhe dimenzione te ndryshme.Punojm edhe me porosi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim