Dyer nga druri tel:044729271 ose ne viber

Shitet nga: Qlira 20 Jan 07:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dyer te drurit. viber +37744729271
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim