Kemi ber zbritje te dyerve

Shitet nga: ARTONI Dje 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
DYER TE DHOMAVE 60EURO . DYER TE ME XHOM 70 EURO. DYER TE THOMAVE 70 EURO . DYER TE HYERJES 100 EURO. DRITARE ME MAS TE NDRYSHME ME QMIME 15 DER 30 EURO VARET NGA MASA. tel. VIBER 044363733
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim