dyer te dhomave viber 044363733

Shitet nga: artoni Dje 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
dyer te dhomave 60 dhe70 euro dyer te hymjes 100euro dritareb 30 euro viber+37744363733
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim