shes dyr te dhomav

Shitet nga: Adem 18 Gsh 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
shesim dyr te dhomav te bajtura shum te tujtura se arsya se jon te gjith banusit n zvicer qmimi 60€ copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim