Lul shqiponje

Shitet nga: xxxxx 11 Tet 16:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Lule dhe bimë
Shes lul shqiponjen esht e mirinformat me.tel 044968013
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim