PERDE TRAK

Shitet nga: lulzim 09 Dhj 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Qilimë dhe Perde
JU OFROJM PERDE TRAK 127 mm TE LLOJIT LINE NGA 9 EURO METRA KATROR KU JANE TE PRFSHIRA MATJA TRANSPORTI DHE MONTIMI.POR NQOFE JU I MATNI I TRANSPORTONI DHE I MONTOI ATHER 23 PERQIDE EHTE MA LIR METRA KATOR VETEM/ 7/ SHTAT EURO METRA KATROR.
PUNOJM NE TER TERITORIN E KOSOVES.
TEL.044 148 991 DHE 049 1448 991waiber +37744148991.
PER SASI ME TE MDHAJA SE TRIDHJET METRA KATROR QMIMI MUND TE DISKUTOHET
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim