ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 40 EURO

Shitet nga: METI MONT Sot 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Qilimë dhe Perde
OFROIM ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI ME QMIME SHUM TE VOLITSHME SI DHE PERDE TRAK SHIRITORE ROLLO PERDE ROLLO ZEBRA DHE SHUM LLOJE TJERA
044 100 035 VIBER 049 114 635.....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim