VENECIANE

Shitet nga: lulzim Sot 21:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Qilimë dhe Perde
JU OFROJM ROLETA VENECIANE ME QMIM 7 EURO NQOFSE I MATNI TRANSPORTONI DHE MONTONI VETE.ME MATJE TRANSPORT DHE MONTIM TONIN VENECIANET KUSHTOJN 9 EURO.NJEKOHSISHT JU OFROJME
PERDE TRAK 9 EURO METRA KATROR.
PERDE ZEBRA 23 EURO METRA KATROR
DYER HARMONIK 45 EURO METRA KATROR./PLASTIKAESHTE E HUNGARISE/
ETJ ETJ NA FTONI KEMI ZGJEDHJE TE MADHE TE PERDEVE.DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN KUALITETIN DHE PROFESIONALIZMIN TONE
MEKANIZMIN ROLETAT E KAN ME SAJLL SHUM TE QENDRUSHEM..
TEL/044 148 991 DHE 049/148 991
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim