Sallon i frizurave

Shitet nga: Remzi 14 Jan 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 170 EUR   1 300 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Të tjera
SHITET URGJENT!

Qmimi mund te diskutohet

Salloni permban : ulse, karrike, 2 reklama te medha dhe 1 e vogel, pasqyret, raft, lavabor per larjen e flokeve, haub per flok, tavolin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim