Karrika

Shitet nga: x 04 Krr 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes 11 karrika+1 karrik është më e nalt shifet ne foto 049309657 kush i merr komplet vin me qmim te volitshum 13 esht pe rcop komplet vin edhe ma lir se nuk pom nevoiten
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim