Shes frizi BEKO 310L ne gjendje te shkelqyshme

Shitet nga: Muhamet 19 Nën 23:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes frizin Beko ne gjendje shumm te mire teknike, frizi eshte shum pak i peedorer, dhe shum praktik.
Frizi beko ka kapacitet 310L, dhe e jap me cmim te lire.

VREJTJE, frizin e jap me garancion.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim