kaftorr ( kalldaj) per nxemje qendrore

Shitet nga: Osman ismajli 16 Gsh 13:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Shtime
Prodhimet : Të tjera
Kalldaja per nxemje qendrore dhe me pllak per zierje te ushqimit, eshte ne gjendje te rregullt, prodhim kroat dhe eshte i perdorur vetem dy sezona. Kalldaja shitet me montim tonin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim