ROLETA TE JASHTME KLASIKE

Shitet nga: lulzim 05 Dhj 11:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
JU OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA PVC ja ME QMIM 23 EURO METRA KATROR DHE NGA ALUMINI 39 EURO METRA KATROR.KEMI EDHE ROLETA ME MOTOR/MOTORI PAGUHET EXTRA/.KETO MATERJALE PER ROLETA JANE TE ZGJEDHURA ME KUJDES DHE JANE MJAFTE KUALITATIVE.
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN KUALITETIN DHE PROFESIONALIZMINN TONE
TEL.044 148 991 DHE 049 148 991 WAIBER +37744148991
PUNEN BESOJANI VETEM PROFESIONITVE
PO JU JAPIM QMIMIN E ROLETAVE TE PLASTIKES ME LIRIM 80X140 VETEM 30 EURO DHE DERA 80X210 VETEM 48 EURO.
KLIENT TE NDERUAR JU NJOFTOJM SE NE EKSPORTOJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI ME MOTOR DHE PA MOTOR NE DY SHTETE NE ZVICER DHE HOLAND - NQOFSE I POROSITNI ROLETAT TEK NE DO TE FITONI KUALITETIN DHE PUNEN SIKURSE TEK ROLETAT TE CILAT EKSPORTOHEN NE KETO DY SHTETE TE ZHVILLUARA TE PERENDIMIT.
Njekohsisht ju ofrojm dyer harmonik.perde zebra.veneciane dhe rollo perde me qmime me te arsyeshme ne treg.
ORARI I PUNES 7- 22 GJDO DITE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim