Bassbina 15 inch

Shitet nga: BassBina 03 Sht 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Shtime
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes 2 bassbina 15 inch gjendje shum te mir kutija fabrikisht jo tmarune me crosever te vetin jon mundsi ndrrimi me basa 18 inch me marrveshje contact edhe ipko 049697961 dhe viber +37745467535
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim