Pikinezera

Shitet nga: vahidi 24 Nën 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Kafshet shtëpiak : Qen
shes 2 pikinezerka dhe 1 mashkell
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim