Seperacion power screen

Shitet nga: Raif Beqaj 09 Shk 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 200 EUR

Komuna: Shtime
Shes seperacionin power screen, ka 2 traka edhe nje sit vibruse, eshte me motor disel dhe me Hidroll, por mund te kthehet edhe me motor me rrym, i kemi sitat per fraksion 0/30 0/40 dhe 0/60. Mundsi ndrrimi me ndonje vetur te perafert me qmim si Audi A4 A6, Mercedes C220 E220, passat 3C, Golf V etj mund te kontaktoni edhe ne viber dhe whats app
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim