Ara ne magjistralen Shtime Ferizaj

Shitet nga: Blerton Beqaj 09 Shk 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 22 m2
Komuna: Shtime
Shes aren e cila gjindet ne magjistralen shtime ferizaj e cila ka nje siperfaqe prej 22 ari, eshte me dokumentacion ne rregull dhe perkthimi mund te behet menjeher, ara edhe mund te nderrohet me ndonje sen qe me konvenon si psh vetura traktor etj per detaje me te hollsishme na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim