Shes Arën te shkolla e re..

Shitet nga: Shtime 15 Tet 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Shiten Arat te shkolla e re ne Kodër
Pjesa me Nr1 ka 70 ari
Pjesa me Nr2 ka 1 hektar e 30 ari bëj edhe ndrrim me banesa ,vetura të ndryshme kuptohet që jan me qmime më të larta që së paku i afrohet qmimit të tokës,kurse me banesa mundësisht në Prishtinë apo Ferizaj.
Këto jan me dokumentacion të rregullt dhe eshtë pronë Private ku mund të bëhet përkthimi menjhër pa pasur kurfar problemi apo telashe.
Për gjdo gjë mund të konsultohemi...
VEREJTJE: Nuk ndahen shiten apo nderrohen komplet.

Tel: 049 500 037
Viber: 049 500 037
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim