Trualli 22 ari ne Shtime

Shitet nga: Hyzri 15 Nën 10:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: rr. Hysiqi
Sipërfaqe: 2200 m2
Komuna: Shtime
Shitet trualli prej 22 ari ne Shtime ne rrugen "Hysiqi".
Ka: Rrymen, ujin, dhe kanalizimin.
Me leje te Ndertimit.
Per informata kontakto ne: 044287467.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim