Duj te detelines

Shitet nga: detelin 28 Shk 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
shes duaj te detelines duajt Jan te mdhoj dhe Jan veq detelin pa bari.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim