PULA SHARKA

Shitet nga: XXXXXXXXXX 06 Shk 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Jane pula sharka dhe i takojne races Amrok.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim