PULA SHARKA

Shitet nga: XXXXXXXX 20 Mar 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Jane pula sharka dhe i takojne races amrok.Kemi edhe veze te kesaj race.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim