SHES BIKUN DHE MSHTJERREN

Shitet nga: PRIVAT 08 Dhj 09:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
SHES BIKUN 450 KG ASHT RAC EMIR DHE I MAJTUN VETEM ME YSHQYM NATYRAL DHE BALLGUR PER CILSI GARANTOJ ESHES SEPSE ME DUHEN PARET URGJENT ASHTU EDHE MSHTJERREN MSHTJERRA PESHON 500 KG ME GARANCION
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim