SHES 1 BIK DHE 1 MSHTJERR

Shitet nga: BEKI 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Skenderaj
SHES BIKUN 450 KG ASHT RAC EMIR DHE I MAJTUN VETEM ME YSHQYM NATYRAL DHE BALLGUR PER CILSI GARANTOJ ESHES SEPSE ME DUHEN PARET URGJENT ASHTU EDHE MSHTJERREN MSHTJERRA PESHON 500 KG ME GARANCION biku 1000 e mshtjerra 1100 ose me kg 2 e per kg VETEM DERI TE EJTEN MUNEN ME ARDH PAK MA LIR MAS ANEJ JO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim