Freza Kompjuterike cnc & Kombinjerk & Kompresor

Shitet nga: cnc-rks 10 Dhj 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 000 EUR   13 500 EUR

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes Frezen kompjuterike cnc router me dimenzione te tabeles 1.5M X 2.5M, punon me ane te kompjuterit permes programit Mach3.
Makina me ane te frezez ben gravimin ne 2D dhe 3D ne materjale te ndryshme , ben prerjen e matrjaleve ne format te cilat ju i dizajnoni, e pershtatshme per prerjen e shkronjave per reklama.

Makina ben shkrimin e granitit, mermerit , xhamit, etj
Çmimi 11000 euro
ne foto jan disa nga punimet e kryera me kete makine.

Kombinjerka me 5 funksione .
= Sharre ( prerje edhe 45 shkalle)
= freza
= struga
= Dikti
= Shpojsa si dhe
= brisqit per punimin e drurit disa lloje ( per kuzhina, etj )
Çmimi 1500 euro
Kompresori
= 200 L se bashku me pompen per lyrje
Çmimi 500 euro
te gjitha jane ne gendje te rregullt per pune, i shes per arsye se nuk kam kohe te punoj
Cmimi i duskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim