Freza Kompjuterike cnc

Shitet nga: 31 Tet 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 500 EUR   13 500 EUR

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes Frezen kompjuterike cnc router me dimenzione te tabeles 1.5M X 2.5M, punon me ane te kompjuterit permes programit Mach3.
Makina me ane te frezez ben gravimin ne 2D dhe 3D ne materjale te ndryshme , ben prerjen e matrjaleve ne format te cilat ju i dizajnoni, e pershtatshme per prerjen e shkronjave per reklama.

Makina ben shkrimin edhe ne granitit, mermerit , xhamit, etj
Çmimi 10 000 euro
ne foto jan disa nga punimet e kryera me kete makine
Makina ne gjendje te rregullt per pune, e shes per arsye se nuk kam kohe te punoj

Bej ndrrim me ndonje veture qe me konvenon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim