Fellne per mercedes

Shitet nga: Bajram 05 Tet 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR   190 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet ikan edhe gomat te mira te veres bajn per qdo mercedes E,C klas per me shum informata na kontaktoni 044 230 109 dhe 049 266 948
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim