Goma per golf 1,2,3

Shitet nga: xxx-xxx 24 Mar 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
jan shum te mira.....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim