Goma per bmw me fellne te aluminit

Shitet nga: xxx-xxx 03 Tet 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
jan shum te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim