kawasaki r600

Shitet nga: xxxxx 26 Krr 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes kawasaki r600 shume i rujatur i posaardhur nga gjemrania vetem 18000 klm te kaluara extra i ruajtur ,pa dogane.
044 540 200
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim