plin -gaz per vetura

Shitet nga: 043 80 90 33 09 Shk 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes sistemin e plinit ka qen i montuar ne

golf 3 1.8 bon edhe ne tjera vetura flm per mirkuptim
nr kontaktus
viber +37744853538
vala 044 853 538
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim