SINGJIR ZVICRRAN NR 13 modeli extra

Shitet nga: bekim Dje 13:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes ose ndrroj singjirt zvicrran jon modeli maj avancuar me zhileta siq shihen ne foto te ri jan pa perdor ngjitni kta hiqni kasavetin ska shanc mu keput kurr te pershtashum per terene te kqija i jap lir veq me kan fal jon orgjinal te zvicrres kqyrni ne internet sa kushtojn kta dhe bindnu ijap lir per shkak te sezones
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim