Shes boshpumpen 1.9, kryt e matorit, pompen e ujit

Shitet nga: Hetem 25 Jan 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes boshpumpen per matorr 1.9 turbo diesel ne gjendje te rregullt dhe funksionale me nje qmim te arsyeshem prej 30 euro.

Po ashtu shes edhe nje boshpump elektronike 1.9 TDI per pjes sepse nuk eshte e kompletune por pjeset qka i posedon jan funksional qmimi i saj eshte 15 euro.

Shes kryt e matorrit 1.9 turbo diesel ne gjendje te mire, qmimi 35 euro.

Shes pompen e ujit ne gjendje te perkryer, pompa eshte per matorr 1.9 ose 1.6 qmimi i saj eshte 15 euro.


Te gjitha keto i dha me qmim prej 80 euro, ose veqmas me qmim te cekura me lart.
Ju mirpres ne kete numer te telefonit 0038649459765 edhe viber.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim