VW T5 bejm ndrrime

Shitet nga: agim geci 20 Pri 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Viti i prodhimit 29 11 2004 . 2.5 Tdii , 6 ulse +gepek 2m gjatsi , mban 800kg ngarkes,
fellne +4 goma+ 4 goma te dimrit .Me klim , servisim 1 vit , i regjistruar deri 14.10.2016 ne gjendje te rregullt . Bejm ndrrime.
Per me shume informata telefononi ne
049410444
049331159
044---------
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim