Kamionet Mercedes 307...

Shitet nga: Kamion 12 Shk 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet dhe nderrohet kamionet mercedes 307.
Kabine dyshe,rimorkion 3 metra.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim