Kombi T5 me rimorkjo -06

Shitet nga: Enver Fejza 07 Shk 12:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kombi me rimorkjo 2006 i posa ardhur nga gjermanija kombi osht shum i ruajtur ka motor 1.9 TD(I) me i tkuqe per mashum informata kontaktoni
Tel Vala : 044658581
dhe Ipko : 049925566
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim