Mercedes 1117 Me kran 4.5tona baj edhe ndrrim

Shitet nga: fidani 13 Dhj 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 500 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 25-28
Mercedes 1117
ne gjendje shum te mir
krani 11metra 4.5 tona ne fillim
eshte i gaqum per pun
Regjistrim 1 vjet

baj edhe ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim