shprinter 412d

Shitet nga: 07 Pri 19:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
Shitet shprinter 412d I ardhur nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim