Shes kombi T5 me rimorkjo

Shitet nga: Enver 08 Shk 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kombin t5 i posa ardhur nga Gjermanija eshte shum i ruajtun ka motor 1.9TDI me i tkuqe eshte me rimorkjo edhe me kuk per terheqje
kontaktoni ne
Vala : 044658581
Ipk0: 049925566
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim