Volsvagen T4 dizell

Shitet nga: Afrim 12 Shk 11:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 990 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Volsfagen T4 2.5 TDI (i) e kalter
Viti : 04.12.2002
Centrall
Hidraulik
Radjo me CD - USB
65kw. - 88pes
Gumat M+S te Reja me C
Regjistrim deri me 04.05.2016
Asht ne gjendje Shuum te mir prej Vet e kina pru prej gjermonis ja kina ba duganen qe 3regjistrima ne kosov... Esht perdorur vetem per ne shpii skem punu ndertimtari as sen me ta...
Per ma shuuum info nr: 049390118 & 049668412 Te dy nr kan viber dhe Vatsap... 044208692.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim