ME MARRVESHJE Minibus FIAT DUCAT 2.8 JTD

Shitet nga: Haxhi Hajra 18 Jan 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Makina udhëtimi
Minibusi eshte ne gjendje te rregullt : motri 2.8 jtd , komod te rehatshem
Viti i prodhimit 2000 me 15 ulse rigjistrim I ka skaduar me 03/02/2015 i qlajmrar eshte..

Ndrrim i mundshem.
Per informata me te hollsishme kontakto ne nr 044232372 dhe 049263718.. Kontakt edhe Viber +37744232372 +38649263718 ..!.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim