2 KUMBAJA " DEUTZ FAHR " M660

Shitet nga: SHAIP HAMZA 11 Shk 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Makina korrëse
SHES DY KUMBAJA DEUTZ FAHR NE GJENDJE TE RREGULLT TE SA PO ARDHURA NGA GJERMONIJA PO ASHTU SHITEN EDHE DY TRAKTORA " MARSSEY FERGUSON 595 " DHE " JOHN DEERE 1640 " PER ME SHUM INFOO... 044194681
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim