Shitet Kumbaja Volvo Bm

Shitet nga: Naser Hamza 01 Qer 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Makina korrëse
Kumbaja Esht Ne Gjendje Te Rregullt Bejm Ndrrim Me Mjete Bujqesore Dhe Me Komb WV T4 Me Shum Info Kontaktoni Ne Nr 044247225.apo Ne Facebook https://www.facebook.com/Vellezerit-Hamza-2-503783116440412/?ref=hl
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim