2 Rimorkio Per Pleh Shtazor Dhe per Sillazh

Shitet nga: 04 Shk 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Makina lidhëse
SHES 2 RIMORKIO jan te ardhura nga gjermonina ne gjendje te mir pune posedojn eshe letrat e doganes per me shum info 044194681 po asht kem edhe disa lloj makina bujqesore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim