Blej traktora IMT- imr

Shitet nga: raif Sot 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Pjesët rezerve
BLEJ TRAKTORA IMT QE KAN NEVOJ PER INVESTIME DHE QE KAN QMIM TE VOLITSHEM

IMT 533 539 540 542 560 577 578
IMR 60 65
TEL 049309170


Viber 044742664
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim