3 Goma per traktor njera 13she dhe 2 11tshe

Shitet nga: .. Sot 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Të tjera
50% treja nuk jan tqkyne qmimi i volitshem
kontakti:044 412 193
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim