Pomp e ujit

Shitet nga: nysret 25 Maj 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Të tjera
SHES POMPEN E UIT TE ARDHUR NGA GREMANIJA POMPA ESHT DIZEL POMPA NDEZ NE QELS DHE MEKANIK POMPA KA DEUTZ MOTORR 1 ZILINDER MINDENI ME PA DHE ME PROVU NE GJENDJE TE RREGULLT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim