SHITEN MULLINAT PER SHKOKLIM DHE BLUARJE

Shitet nga: raif Sot 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR   280 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Të tjera
SHITEN MAQINAT PER SHKOKLIM DHE BLURJE TE MISRIT GRURIT ELBIT KUNGUJ RREPA ETJ
\
GJINDEMI AFER FSHATIT BUROJ TE RAIFI


+ VIBER 044742664 049309170
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim